Miło nam ogłosić, że już po raz kolejny w trakcie Targów natura FOOD & beECO spotkamy się podczas „Akademii Biokuriera”
 
Te inspirujące, branżowe spotkania oraz szkolenia poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności to cieszący się waszym ogromnym zainteresowaniem element programu.
 
W tym roku „Akademia Biokuriera”, organizowana w partnerstwie z Fairtrade Polska, poruszy jakże aktualny temat: "Jakość żywności. Zdrowie, etyka, ekologia”.
 
W trzech, krótkich, precyzyjnych i dynamicznych prezentacjach prowadzący pokażą jakie certyfikaty są obecnie najczęściej wykorzystywane na produktach spożywczych i co tak naprawdę się za nimi kryje -,,Czy są to jedynie koszty licencyjne, czy też wiarygodne systemy certyfikacji, kontroli i traceability?''. Z uwagi na fakt, że akademia organizowana jest przez Biokuriera w partnerstwie z Fairtrade Polska specjalna prezentacja przybliży właścicielom ekosklepów właśnie ten system i odpowie na następujące pytania:
- ,,Dlaczego warto włączyć produkty z logo Fairtrade do oferty swojego sklepu?''
- ,,Jak to komunikować konsumentom?''
- ,,Z jakiego wsparcia można skorzystać w tym zakresie?'' 
 
Kolejna z prezentacji poświecona będzie konkretnej grupie produktów. Wkrótce pojawi się informacja jakiej. Omówione zostaną te aspekty produkcji, które decydują o jakości i cenie. 
 
,,Akademia Biokuriera'' startuje w sobotę 18 września o 12.00, jednak już teraz można się na nią zapisać. Zapraszamy!

 
pngrejestracja