Zdrowe słodycze - pokaz kulinarny Kasi Gubały!

 
Słodycze bez cukru? To możliwe. Zdrowe batony wypełnione pysznymi bakaliami czy czekoladowy krem do smarowania na kanapki bez odrobiny cukru. A do tego wszystko dziecięco proste! Nie wierzysz? Zapraszamy na pokaz w ramach natura Food & beEco. W ten dzień dołączcie do nas i osób, które nie ograniczają się w spożywaniu deserów na co dzień. Bo słodko może oznaczać naprawdę zdrowo. Razem z diet coachem Kasią Gubałą, autorką książek kulinarnych m.in. „Wege w kwadrans” i „Wege dzieci” pokażemy wam, jak przygotować słodycze, że palce lizać. 
 
W ten wyjątkowy dzień zapraszamy dzieci na pokaz kulinarny, na którym nie tylko nauczymy was gotować zdrowe i pełne witamin słodycze. Spróbujemy także własnoręcznie przygotować coś niezwykłego i na pewno nikt nie wyjdzie głodny! Wśród atrakcji znajdą się degustacje smakołyków, rozmowy o gotowaniu, konkursy z nagrodami, porady z zakresu zdrowej diety wśród dzieci. Będzie także możliwość zakupu książek prowadzącej Kasi Gubały: „Wege w kwadrans” i „Wege dzieci” z autografem i w wyjątkowej cenie.
 ​​
 
Wspólnie stworzymy dania na warsztatach ze zdrowych słodyczy:
- Domowej roboty krem czekoladowy,
- Trataletki bakaliowe z miętą, serkiem gruszkowym i musem bananowym,
- Truskowowe lody na maśle orzechowym z nutą mango,
- Czekoladowy shake na mleku owsianym,
- Indyjskie złote mleko na odporność.
 
Pokaz odbędzie się 17 września w godzinach 11:00-13:00 w Atlas Arenie.
 
Katarzyna Gubała
Ekoosobowość i wege ambasadorka. Współpracuje z najlepszymi kucharzami, dietetykami i przedstawicielami świata kulinarnego. Przeszkoliła ponad 100 restauracji z kuchni wege i diet wykluczeniowych. Jako diet coach doradza szefom kuchni w układaniu roślinnego menu. W wege biznesie pomaga wielkim koncernom i małym firmom. Promuje zdrowy styl życia w telewizji śniadaniowej. Autorka bestsellerowych książek, m.in. Wege w kwadrans i Wege energia. Zakręcona na punkcie zdrowego jedzenia, ekologii, medytacji i uważności. Prowadzi bloga www.katarzynagubala.pl.