1200x360

Gość specjalny Targów!
Tomasz Jakubiak, kucharz znany z programów telewizyjnych "Jakubiak lokalnie" i „MasterChef Junior” będzie gościem specjalnym Targów natura FOOD & beECO. Z wybitnym kucharzem spotkamy się drugiego dnia wydarzenia.
 
Targi natura FOOD & beECO to nie tylko okazja do poznania najlepszych marek bioproduktów i ekożywności, ale też możliwość skorzystania ze smakowitych degustacji oraz pokazów kulinarnych. W ich trakcie uczestnicy targów będą mogli przekonać się jak wielkie znaczenie w kuchni ma jakość wybieranych produktów spożywczych.
 
W tym roku podczas Targów natura FOOD & beECO pojawi się Tomasz Jakubiak - wybitna osobowość w dziedzinie kulinariów. Kucharz i dziennikarz kulinarny znany z programów telewizyjnych „MasterChef Junior” i "Jakubiak lokalnie" zaprezentuje publiczności targów swoje nowoczesne spojrzenie na tradycyjną polską kuchnię, a że o jedzeniu potrafi opowiadać godzinami, okraszając przekazywane historie swoim niesamowitym poczuciem humoru, jest to punkt programu, którego nie można przegapić. 
 
Więcej informacji podamy wkrótce.