W świecie, w którym wszystko się zmienia, rozwiązaniem jest zmiana naszych nawyków! Wybieramy żywność ekologiczną, żyjemy UNIKATOWO!
 
W sercu całego rolnictwa ekologicznego leży dobre zdrowie i dobrostan zwierząt. Dzięki zapewnieniu zbilansowanej diety i nie stosowaniu leków, zwierzęta żyją normalnie, a ich produktywność wzrasta, co prowadzi do zachowania bioróżnorodności, systemowej wydajności i długowieczności.
 
W skrócie... zrównoważony rozwój! Planeta nas potrzebuje i nadszedł czas, abyśmy podjęli działania! Promując zasady unijnej równości, używamy i konsumujemy produkty ekologiczne nie tylko dlatego, że są pyszne, ale także dlatego, że pomagają planecie! W świecie, w którym ochrona środowiska i naszych nawyków żywieniowych jest koniecznością, wybieramy ekologiczną żywność wyprodukowaną w UE!  
 
Wykorzystaj w pełni swoja codzienna dietę dzieki Europejskim Produktom Ekologicznym. Lepsza żywność dla lepszej żywności!  Przyjdź w piątek (16.09) w godzinach 12:00-12:30 na pokaz kulinarny Organic School, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych "Polska Ekologia" wraz ze Stowarzyszeniem BioRomania.
 
1200x360