aktualności organic life www

Podczas Targów natura FOOD i beECO na scenie głównej w dniu 17 września 2022 r. poznamy Laureatów Plebiscytu Ekologicznego #ListaORGANICLIFETOP50, organizowanego przez redakcję Magazynu HIPOALERGICZNI, Stowarzyszenie HAPPY EVOLUTION Global Association oraz agencję wydawniczą GELTZ MEDIA.

 
Plebiscyt został uruchomiony 4 marca 2022 roku. Każdy mógł nominować kandydata, który według najlepszej wiedzy zgłaszającego spełniał kryteria plebiscytu, przed upływem daty 30 kwietnia br. Nominowani mieli 30 dni na przedłożenie swoich dokumentów świadczących o ich działaniach na polu ekologii, certyfikatów odpowiednich dla danej branży, a także materiałów graficznych i opisu osoby nominowanej. Jury pracowało nad listą 87 Nominowanych. Niektórzy nawet przygotowali materiały wideo na temat swojej sylwetki, które można obejrzeć tutaj: www.youtube.com/hashtag/listaorganiclifetop50
 
Odczyt finalnej listy 42 Laureatów i 8 Wyróżnionych przez Jury w 50 kategoriach konkursu nastąpi na scenie głównej podczas targów natura FOOD i beECO 17 września 2022 r. o godz. 16:30 w Łodzi. Wręczenie nagród poprowadzi pomysłodawczyni plebiscytu i przewodnicząca Jury: Żaneta Geltz - właścicielka agencji wydawniczej GELTZ MEDIA i Prezeska Zarządu Stowarzyszenia HAPPY EVOLUTION Global Association. Udział w Gali może wziąć każdy!
 
Będzie możliwość porozmawiania ze Zwycięzcami, a także odwiedzenia stoisk ekologicznych wystawców Targów.
 
Jakie korzyści przewidziano dla Zwycięzców?
Laureaci, oprócz otrzymanego medalu i wyróżnienia, będą mogli skorzystać z możliwości zaprezentowania swojej sylwetki w formie wywiadu na łamach jednego z serwisów redakcji, a także będą mieli szansę przedstawić swoje dokonania członkom Stowarzyszenia Polskich Mediów, prezentując swoje materiały. Daje to możliwość (często nieznanym) bohaterom ekologicznej zmiany, by dotrzeć do mediów bez ponoszenia żadnych kosztów. Dodatkową korzyścią jest bodziec polegający na tym, że trzeba wreszcie przygotować materiały dla prasy, wybrać się do fotografa, wyjść z cienia i pokazać odbiorcom, kto stoi za stworzoną marką.
Aby jednak otrzymać nagrodę - należy stawić się osobiście lub przysłać delegata w zastępstwie.
 
A oto dalsze szczegóły:
 
Oto link do relacji z poprzedniej edycji:
 
Zapraszam do wzięcia udziału i do wielkiej wymiany kontaktów!
 
Przy okazji zapraszam również do udziału w naszym VII FORUM ALERGII, które odbędzie się w tym samym dniu nieco wcześniej.
 
Oto wideo relacja z targów w Łodzi: https://youtu.be/H8ONs9QlT8E?t=88
A oto wideo relacja z GALI FINAŁOWEJ 2021: https://youtu.be/7I04_MTUws0
Zapraszamy!
 
Odbiór wyróżnienia nie wiąże się z żadnymi opłatami, natomiast nieobecnym nie przysługują benefity związane z promocją na łamach serwisów.