Targi natura FOOD & beECO 2023

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” odbędą się w terminie 27-29 października. Po trzech edycjach zorganizowanych w Atlas Arenie impreza powróci do Hali Expo-Łódź.

Podczas najważniejszego wydarzenia branży produktów wysokiej jakości w Polsce będzie można zapoznać się z szeroką ofertą certyfikowanych produktów ekologicznych, naturalnych, regionalnych oraz tradycyjnych wytwarzanych przez polskich oraz zagranicznych producentów. Targi po raz kolejny stworzą doskonałą przestrzeń dla spotkań biznesowych. Staną się platformą wymiany wiedzy oraz doświadczeń niezbędnych do funkcjonowania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej.
 
Dla uczestników wydarzenia przygotowano branżowe spotkania, konferencje oraz szkolenia poświęcone zagadnieniom handlu i marketingu. Nie zabraknie również warsztatów przeznaczonych dla właścicieli i pracowników sklepów oraz całej branży HoReCa. Nieodzownym elementem programu będzie niezmiennie kolejna odsłona prestiżowego Konkursu o Złoty Medal Targów. To wyjątkowe przedsięwzięcie, w którym można znaleźć nie tylko innowacyjne produkty, ale również te wchodzące dopiero na rynek polski.

W bogatym programie wydarzeń towarzyszących pojawią się m.in. warsztaty przygotowane przez magazyn „Biokurier”, czy zorganizowana przez magazyn „Hipoalergiczni” VIII edycja wyczekiwanego przez żądnych wiedzy uczestników targów, Forum Alergii. Tegoroczne spotkanie z najwyższej klasy ekspertami ze świata nauki i medycyny, posługującymi się wiedzą zaczerpniętą z najnowszych badań naukowych dotyczyć będzie tematyki stresu i jego wpływu na odporność.

Prezentacjom nowości i rozmowom o eko-trendach towarzyszyć będą warsztaty kulinarne prowadzone przez eko-osobowości. O tym jak wielkie znaczenie w kuchni ma wybierany przez nas produkt spożywczy będzie można przekonać się w trakcie pokazów live cooking na stoisku Stowarzyszenia „Polska Ekologia”.
 
Targi natura FOOD & beECO niezmiennie pozostaną miejscem spotkań świadomych i wymagających koneserów stylu eko, prezentacji produktów wysokiej jakości oraz źródłem niekończących się inspiracji płynących z natury.
 

Harmonogram Targów:
27.10. w godz. 10:00 - 17:00
28.10. w godz. 10:00 - 17:00
29.10. w godz. 10:00 - 17:00

Ceny Biletów:
10,00 zł - bilet normalny - jednorazowego wstępu
5,00 zł - bilet ulgowy - jednorazowego wstępu (Uczniowie, Studenci, Emeryci, Renciści, Kombatanci Wojenni, Posiadacze Karty Łodzianina)

*Zdjęcia wykonane podczas ostatniej edycji Targów (2022 rok)