Podczas Targów Natura Food i beECO na scenie głównej w dniu 28 października 2023 r. poznamy Laureatów Plebiscytu Ekologicznego #ListaORGANICLIFETOP50, organizowanego przez redakcję Magazynu HIPOALERGICZNI, Stowarzyszenie HAPPY EVOLUTION Global Association oraz agencję wydawniczą GELTZ MEDIA.

Plebiscyt został uruchomiony 4 marca 2023 roku. Nominacje były zgłaszane do 31 maja br. Nominowani mieli 30 dni na przedłożenie swoich dokumentów świadczących o ich działaniach na polu ekologii, certyfikatów odpowiednich dla danej branży, a także materiałów graficznych i opisu osoby nominowanej. Jury pracowało nad listą kilkudziesięciu Nominowanych. Zobacz materiały wideo na temat Kandydatów: www.youtube.com/hashtag/listaorganiclifetop50 

Odczyt finalnej listy Laureatów i Wyróżnionych przez Jury w 50 kategoriach konkursu nastąpi na scenie głównej podczas targów natura Food i beECO 28 października 2023 r. o godz. 15:00 w Łodzi. Wręczenie nagród poprowadzi pomysłodawczyni plebiscytu i przewodnicząca Jury: Żaneta Geltz - właścicielka agencji wydawniczej GELTZ MEDIA i Prezeska Zarządu Stowarzyszenia HAPPY EVOLUTION Global Association. Udział w Gali może wziąć każdy! Organizator Plebiscytu nie obiera opłat za udział w wydarzeniu, należy jednak zgłosić swój udział w celu prawidłowego przebiegu Gali.

Będzie możliwość porozmawiania ze Zwycięzcami, a także odwiedzenia stoisk ekologicznych wystawców Targów.

Jakie korzyści przewidziano dla Zwycięzców?
Laureaci, oprócz otrzymanego wyróżnienia, będą mogli skorzystać z możliwości zaprezentowania swojej sylwetki w formie wywiadu na łamach jednego z serwisów redakcji, a także będą mieli szansę przedstawić swoje dokonania członkom Stowarzyszenia Polskich Mediów, prezentując swoje materiały. Daje to możliwość (często nieznanym) bohaterom ekologicznej zmiany, by dotrzeć do mediów bez ponoszenia żadnych kosztów. Dodatkową korzyścią jest bodziec polegający na tym, że trzeba wreszcie przygotować materiały dla prasy, wybrać się do fotografa, wyjść z cienia i pokazać odbiorcom, kto stoi za stworzoną marką. Aby jednak otrzymać nagrodę - należy stawić się osobiście lub przysłać delegata w zastępstwie. W przypadku nieobecności - Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzekazania wyróżnienia.

A oto dalsze szczegóły - poznaj Nominowanych:
https://hipoalergiczni.pl/trzecia-edycja-plebiscytu-ekologicznego-poznaj-nazwiska-nominowanych/ 

Oto link do relacji z poprzednich edycji:
https://hipoalergiczni.pl/powstala-listaorganiclifetop50-a-wraz-z-nia-ruszyla-promocja-ekologicznych-bohaterow
https://hipoalergiczni.pl/znamy-juz-nazwiska-laureatow-plebiscytu-ekologicznego-lista-organic-life-top-50/

Zapraszam do wzięcia udziału i do wielkiej wymiany kontaktów! Przy okazji zapraszam również do udziału w naszym VIII FORUM ALERGII, które odbędzie się w tym samym dniu nieco wcześniej.

Oto wideo relacja z targów w Łodzi: https://youtu.be/H8ONs9QlT8E?t=88
A oto wideo relacja z GALI FINAŁOWEJ 2021: https://youtu.be/7I04_MTUws0
Zapraszamy!

Odbiór wyróżnienia nie wiąże się z żadnymi opłatami, natomiast nieobecnym nie przysługują benefity związane z promocją na łamach serwisów. Zachęcamy do przybycia wraz z rodziną, najbliższymi, a także do uczestnictwa we wszystkich trzech dniach targów!